ФОРУМОЧЕК

ФОРУМОЧЕК



Поиск   Участники   Регистрация   Вход
Сегодня: 24.06.2026 - 15:33:11
Страницы:  1  

Здача мідного кабелю та дроту

АвторСообщение

Marky1919

старый


Статистика:
Сообщений: 2
Регистрация: 15.09.2011

Хочу здати мідний дріт і кабель — є залишки після електромонтажних робіт, різний переріз, частина в ізоляції, частина вже зачищена. Питання: чи варто витрачати час на зачистку всього кабелю від ізоляції чи можна здавати як є? Наскільки взагалі відрізняється ціна між чистою міддю і кабелем в ізоляції?



Сообщение # 1 05.06.26 - 07:48:38
RE: Здача мідного кабелю та дроту

Zikki

старый


Статистика:
Сообщений: 423
Регистрация: 20.10.2011

Різниця між чистою міддю і кабелем в ізоляції є суттєва — чиста мідь коштує помітно більше за кілограм, іноді в рази. Але зачищати все підряд вручну — не завжди виправдано: на тонкому дроті витрачений час просто не відіб'ється у фінальній сумі, а ось товстий кабель з великим перерізом зачистити однозначно варто. Простий орієнтир: чим більший переріз жили, тим вигідніше зачищати. Для зовсім тонкого дроту краще здати як є і не морочитися. Кабель в ізоляції приймають без проблем, просто за нижчою ставкою.



Сообщение # 2 05.06.26 - 08:43:07
RE: Здача мідного кабелю та дроту

Olikk

старый


Статистика:
Сообщений: 8
Регистрация: 17.01.2012

Я так само рахував перед здачею — товстий зачистив, тонкий залишив як є. В підсумку вийшло нормально, без зайвої роботи. По умовах і цінах на мідь читав ось тут: https://megalom.com.ua/priyom-kolorovogo-metalu/zdati-mid-za-visokimi-cinamy/ — там є інфа і про кабель в ізоляції, і про чисту мідь, і що на ціну впливає.



Сообщение # 3 05.06.26 - 09:33:14
RE: Здача мідного кабелю та дроту
Покупка кондиционера в Киеве : Предыдущая тема
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Участники